Naujienos

2007.06.06 Žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus per „Apple TV“

„Nuo šiol vartotojai galės lengvai ieškoti, rasti ir žiūrėti „YouTube“ kaupiamus video įrašus tiesiog sėdėdami kambaryje ant sofos, ir tai iš tikrųjų yra labai smagu,“ - sakė Steve Jobs, „Apple“ CEO.

Nuo šiol vartotojai galės lengvai ieškoti, rasti ir žiūrėti „YouTube“ kaupiamus video įrašus tiesiog sėdėdami kambaryje ant sofos, ir tai iš tikrųjų yra labai smagu,“ - sakė Steve Jobs, „Apple“ CEO. „„YouTube“ yra pasaulinė sensacija, o „Apple TV“ jos turinį perkels tiesiogiai iš interneto į plačiaekranius televizorius svetainėse.“

Tūkstančiai naujausių ir populiariausių „YouTube“ vaizdo įrašų bus pasiekiami per „Apple TV“ nuo birželio vidurio, o kiekvieną savaitę „Apple TV“ biblioteka bus papildoma dar tūkstančiais vaizdo įrašų, kol rudenį bus surinktas pilnas „YouTube“ katalogas. „YouTube“ nariai galės prisijunti prie savo „YouTube“ sąskaitos norėdami peržiūrėti ir išsisaugoti mėgstamus vaizdo įrašus „Apple TV“.

„Apple TV“ bevieliu ryšiu iš Jūsų PC ar „Mac“ kompiuterio į Jūsų plačiaekranį televizorių perduoda „iTunes“ bibliotekoje esančius filmus, TV šou, muzikos vaizdo klipus, nuotraukas ir video podcast’us. Taip pat Jūs galite džiaugtis mėgiama muzika per namų kino sistemą ar žiūrėti nuotraukų albumų skaidres per turimus plačiaekranius televizorius.

Žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus per „Apple TV“

Taip pat „Apple“ pranešė, kad jau yra siūloma ir „Apple TV“ versija su 160 GB standžiuoju disku. Didesniame diske galima saugoti apie 200 valandų video įrašų, 36000 dainų, 25000 nuotraukų ar jų kombinacijas. „Apple TV“ įrenginys lengvai pajungiamas prie daugelio plačiaekranių televizorių ir namų kino sistemų per HDMI, komponentinę video, analoginę ir optinę audio jungtis. Naudodama didelio greičio „AirPort“ 802.11n „Wi-Fi“ bevielio tinklo technologiją, „Apple TV“ gali automatiškai sinchronizuoti vieno kompiuterio „iTunes“ bibliotekos turinį arba persiųsti vaizdą iš penkių papildomų kompiuterių tiesiai į televizoriaus ekraną be jokių laidų.

„Apple“ pradėjo asmeninių kompiuterių revoliuciją 1970-aisiais, pristatydami APPLE II ir iš naujo sukūrė asmeninį kompiuterį 1980-aisiais sukurdami „Macintosh“. „Apple“ ir šiandien užtikrintai pirmauja inovacijų srityje kurdama stacionarius ir nešiojamuosius kompiuterius, „Mac OS X“ operacinę sistemą, „iLife“ ir profesionalams skirtas programas. Be to, pristačiusi nešiojamuosius „iPod“ muzikos grotuvus ir internetinę muzikos parduotuvę „iTunes“, „Apple“ pradėjo revoliuciją skaitmeninės muzikos srityje. Šiais metais „Apple“ įeis į mobiliųjų telefonų rinką, pristatydama revoliucinį „iPhone“.


atgal į naujienas
Adresas: Vytauto g. 105, Garliava, Kauno raj. Telefonai: +370 551019 AB SWEDBANK LT517300010124588557 AB SEB LT247044060007655003 AB Nordea Bank LT772140030003358632
© 2007 Airnet. Visos teisės saugomos.